Oferta - D&R Logistics - Agencja Pracy Tymczasowej

Oferta

Naszym celem jest kompleksowe wsparcie pracodawców w kwestiach kadrowych i doboru pracowników. Zdajemy sobie sprawę jak często braki w obsadzie i wszystkie problemy związane z formalnościami legalizacyjnymi stanowią poważny problem.

Nasza oferta, to pełna obsługa administracyjno-kadrowa, a także procesy i koszty związane z rekrutacją. Zyskują Państwo pracowników gotowych do pracy wtedy, gdy są Państwu potrzebni bez obciążania Waszego działu kadr i angażowania się w np. w ciągły proces legalizacji pobytu obcokrajowców – to również nasze zmartwienie.

 

Leasing Pracowników

Leasing pracowniczy można określić jako „wypożyczenie” pracownika innej firmie. Leasingodawca oraz leasingobiorca zawierają między sobą porozumienie określające zasady współpracy. Ważny jest fakt, że pracownik nie musi zgodzić się na taki układ. Jeśli pracownik wyrazi jednak zgodę, to udzielany jest mu bezpłatny urlop. Po podpisaniu umowy leasingu pracowniczego pracownik wykonuje pracę na rzecz leasingobiorcy.

Outsourcing Pracowniczy

W jaki sposób outsourcing pracowniczy firmy będzie korzystny dla Ciebie? Otóż, jeżeli potrzebujesz  outsourcing personelu do stałych lub tymczasowych projektów – nie musisz się martwić o cały proces zatrudnienia. Możesz zatrudniać nawet cudzoziemców i na przejmować się o kwestii prawne i zezwolenia na pracę, ponieważ firma outsourcingowa zrobi to za ciebie. Oferta polega na tym że personel będzie zatrudniany przez pośrednika, którym jest firma outsourcingowa. 

Pracownicy Sezonowi

Popularną formą zatrudniania pracowników sezonowych jest korzystanie z usług agencji pracy. W takim modelu pracodawcą dla pracownika jest agencja pracy.

Pracownicy Tymczasowi

Praca tymczasowa jest jedną z form zatrudnienia, w ramach której można wykonywać pracę.

Występują tutaj aż trzy podmioty: agencja pracy tymczasowej, pracodawca użytkownik oraz pracownik tymczasowy.

Pracownicy z Ukrainy

Przez dłuższy czas popularnym rozwiązaniem na wypełnienie braków kadrowych jest zatrudniania obcokrajowców. W Polsce często mamy do czynienia z zatrudnieniem pracowników ze wschodu. Szczególnie z Ukrainy i Białorusi oraz Mołdawii i Uzbekistanu. Pracownicy ze wschodu szukają stałej i pewnej pracy, lepszych zarobków, a polskie firmy w stanie to zabezpieczyć. Przeprowadzka do innego kraju, nawet tymczasowa wiąże się z odpowiedzialnością. Zaproszenie pracowników z zagranicy w żadnym razie nie oznacza spadku jakości pracy. Wręcz przeciwnie.Często osoby, którym trudniej jest dostać się pracy – bardziej ją doceniają i mają więcej motywacji. 

Wynajem Pracowników

Co się kryje za pojęciem wynajmu pracowników? Czym wynajem pracowników na godziny może być korzystny dla mojej firmy? Wynajęcie  pracownika do innej firmy to sposób na optymalizację kosztów i przebiegu zatrudnienia w twojej firmie. Jeśli obecnie masz za dużo osób w biurze, a jednak doceniasz swoich pracowników i chcesz utrzymywać dla nich miejsca pracy – skorzystaj z opcji  wypożyczenie pracownika do innej firmy.  Możesz to zrobić w formie miesięcznej lub godzinowej. W tej sytuacji wygrywają wszyscy. Pracownik utrzymuje swoje miejsce pracy, nie rozwiązujesz z nim umowy. Dział kadr i płac nie angażuje się w proces zwolnienia personelu i może się skupić na ważniejszych procesach. Jak również i firma, która potrzebuje pracownika, ale tymczasowo – ma możliwość takiego pracownika od Ciebie wynająć. 

Script logo